all4bands

Nahrávání

Vybere si každý, ať už potřebuje nahrát singl nebo celou desku.


all4bands

Vybere si každý

Nahrávání nabízíme ve třech variantách podle rozsahu servisu, výhodný Balíček 111 je pak určený především pro začínající kapely. Nabízíme také následnou distribuci na platformách Apple Music, Spotify, Amazon a více jak stovce dalších. Více informací najdete na stránce Propagace.

Základní nahrávání


V ceně je nahrání a zmixování předem připravených písní. S nahráváním nepomáhá producent a propagaci si musí kapela zajistit sama. Počet nahrávacích dní určuje studio.

Nahrávání s producentem


Nahrávání se účastní producent, který s kapelou předem konzultuje podobu písní a přímo ve studiu se podílí na finální podobě. Propagaci si kapela musí zajistit sama.

Balíček 111


1 víkend, 1 singl, 1 klip. Ideální volba pro začínající kapelu. Profesionálně zpracovaný singl a klip výrazně usnadňuje cestu do médií a rádií.

V případě zájmu o nahrávání nám napište na e-mail objednavky@all4bands.cz nebo využijte kontaktní formulář. Ozveme se vám s konkrétní nabídkou.

Studio pod taktovkou muzikantů

S žádným studiem nebyli spokojení, tak si založili vlastní.

Všechny naše nahrávky mají na svědomí dva hudební kouzelníci – Tomáš Mouřenec a Michal Václavík z plzeňského studia ILL Fish. Starají se o nahrávání, editaci i závěrečný mastering a mix.

Oba jsou aktivní muzikanti, kteří hrají na několik nástrojů. Proces nahrávání tedy znají důvěrně z obou stran. Díky tomu dokáží dodat nejen technicky vytříbenou nahrávku, ale jsou velkým přínosem i v roli producentů při tvorbě aranží a linek jednotlivých nástrojů.

Při zařizování studia nenechali nic náhodě, a tak dokáží nahrávat prakticky jakýkoliv nástroj – analogově i digitálně. Pokud to máte do jejich plzeňského studia daleko, nic se neděje – Tomáš s Michalem rádi přijedou do jednoho z našich spřátelených studií, které budete mít blíž.

Tomáš Mouřenec

Zapálený muzikant od útlého věku. Věnuje se hře na bicí a kytaru, zpěvu a komponování hudby. Nebojí se interpretovi zasáhnout do jeho tvorby a jemným přístupem docílit lepšího výsledku.

Michal Václavík

Hudbě se věnuje od raného dětství, jeho vášní je elektrická kytara. Je to zapálený hledač zvuků, který při práci ve studiu nenechává nic náhodě a z každé kapely dostane to nejlepší.

V případě zájmu o nahrávání nám napište na e-mail objednavky@all4bands.cz nebo využijte kontaktní formulář. Ozveme se vám s konkrétní nabídkou.

Možná vám vrtá hlavou…
Berete si autorská práva na nahrávky?

Ne. Jsme přesvědčeni, že vydělávat hraním písně má kapela, ne producent. Ten dostává zaplaceno za práci, kterou odvede při nahrávání. Nevidíme tedy důvod, proč by se měl přiživovat ještě na výsledku.

Dokážete obstarat doprovodné nástroje?

Ano. Dokážeme obstarat prakticky jakýkoliv doprovod pro oživení aranží – ať už potřebujete smyčcový kvartet, žesťovou sekci či harmonikáře. Honorář muzikantům ale hradí kapela.

Reference

2017 Všechna práva vyhrazena | jsme All4bands.cz - žijeme tvojí hudbou!

All 4 Bands s.r.o. | Jaromírova 514/3, 128 00 Praha 2 | IČO: 06000878
Právnická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 27.03.2017

All 4 Bands Booking & Events s.r.o. | Halštatská 819/5, 312 00 Plzeň 4 | IČO: 06740715
Právnická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 8.1.2018