All 4 Bands

Další služby

I zdánlivě nepodstatné detaily hrají roli. Je proto dobré nic nepodcenit.


All 4 Bands

Detaily, na kterých záleží

Kapelám dopřáváme veškerý servis, takže dbáme i na zdánlivě nepodstatné detaily.

Není to jen hudba, co tvoří kapelu či umělce. Hodně záleží také na tom, jak se interpret prezentuje – fanouškům, ale také pořadatelům. I s tím kapelám a umělcům pomáháme.

Stylistka


Jak kapela vypadá, je v době sociálních sítí, selfíček a online médií stále důležitější. Ne každý si ale ví rady. Naše stylistka vymyslí celé kapele skvěle padnoucí outfit pro jakoukoliv příležitost – focení, natáčení klipu, koncerty. Protože jak se říká, šaty dělají člověka.

Ukázka stylingu pro kapelu Electric

Technický rider
a stageplán


Obliba mezi promotéry, majiteli klubů a pořadateli festivalů je stejně důležitá jako přízeň fanoušků. Jsou to právě oni, kdo dávají kapele vydělat. Dobré reputaci pomáhá, když má kapela po ruce profesionálně zpracované materiály, které zjednodušují realizaci koncertu.

Ukázka

Lisování CD


Kapela, co nemá placku, jako by nebyla. Lepší merch než samotná hudba přece neexistuje. Moc dobře to víme, a proto pro vás CDčka či vinyly rádi vyrobíme – kolik jen chcete a za bezkonkurenční ceny. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Výroba merchandise


Trička, placky, plátěnky… možností je spousta. Vy získáte nový zdroj příjmů pro kapelu, vaši fanoušci zase upomínku na vydařený koncert. Rádi pro vás zařídíme také prodej přes e-shop včetně doručení. Máte zájem? Kontaktujte nás a dohodneme se.

Digitální distribuce


Nabídněte své písničky celému světu a získejte nové fanoušky. Díky spolupráci se společností Supraphon dostaneme vaši tvorbu na více jak 100 hudebních platforem jako Apple Music, Spotify, Last.fm či Amazon. Svou hudbu rozšíříte mezi tisíce potenciálních fanoušků, navíc získáte další místo, kde své písničky zpeněžit.

Našim zákazníkům službu nabízíme zdarma – nic si za ni neúčtujeme ani nenárokujeme, chceme jen pomoct českým kapelám být slyšet na nejpoužívanějších světových serverech. V případě zájmu o digitální distribuci vaší hudby nás kontaktujte, vše vám rádi vysvětlíme.

2017 Všechna práva vyhrazena | jsme All4bands.cz - žijeme tvojí hudbou!

All 4 Bands s.r.o. | 28. pluku 612/23, Vršovice, 101 00 Praha 10 | IČO: 06000878, DIČ: CZ06000878
Právnická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 27.03.2017

All 4 Bands Booking & Events s.r.o. | Halštatská 819/5, 312 00 Plzeň 4 | IČO: 06740715, DIČ: CZ06740715
Právnická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 8.1.2018