All 4 Bands

Nahrávání

Vybere si každý, ať už potřebuje nahrát singl nebo celou desku.


All 4 Bands

Vybere si každý

Nahrávání nabízíme ve třech variantách podle rozsahu servisu, výhodný Balíček 111 je pak určený především pro začínající kapely. Nabízíme také následnou distribuci na platformách Apple Music, Spotify, Amazon a více jak stovce dalších. Více informací najdete na stránce Propagace.

Základní nahrávání


V ceně je nahrání, editace, zmixování a mastering předem připravených písní.

Nahrávání s producentem


Nahrávání se účastní producent, který s kapelou předem konzultuje podobu písní a přímo ve studiu se podílí na finální podobě.

Balíček 111


1 víkend, 1 singl, 1 klip. Ideální volba pro začínající kapelu nebo umělce. Profesionálně zpracovaný singl a klip výrazně usnadňuje cestu do médií a rádií.

V případě zájmu o nahrávání nám napište na e-mail objednavky@all4bands.cz nebo využijte kontaktní formulář. Ozveme se vám s konkrétní nabídkou.

Studio pod taktovkou muzikantů

Nahrávejte v našem vlastním nebo ve spřátelených studiích.

Nahrávat s All 4 Bands můžete v Plzni, Praze a Ostravě.

Většinu našich nahrávek mají na svědomí dva hudební kouzelníci z Plzně – Tomáš Mouřenec a Michal Václavík z plzeňského studia ILL Fish. Starají se o nahrávání, editaci i závěrečný mastering a mix.

Oba jsou aktivní muzikanti, kteří hrají na několik nástrojů. Proces nahrávání tedy znají důvěrně z obou stran. Díky tomu dokáží dodat nejen technicky vytříbenou nahrávku, ale jsou velkým přínosem i v roli producentů při tvorbě aranží a linek jednotlivých nástrojů.

Při zařizování studia nenechali nic náhodě, a tak dokáží nahrávat prakticky jakýkoliv nástroj – analogově i digitálně. Pokud to máte do jejich plzeňského studia daleko, nic se neděje – Tomáš s Michalem rádi přijedou do jednoho z našich spřátelených studií, které budete mít blíž.

V případě zájmu o nahrávání nám napište na e-mail objednavky@all4bands.cz nebo využijte kontaktní formulář. Ozveme se vám s konkrétní nabídkou.

Možná vám vrtá hlavou…
Berete si autorská práva na nahrávky?

Ne. Jsme přesvědčeni, že vydělávat hraním písně má kapela, ne producent. Ten dostává zaplaceno za práci, kterou odvede při nahrávání.

Dokážete obstarat doprovodné nástroje?

Ano. Dokážeme obstarat prakticky jakýkoliv doprovod pro oživení aranží – ať už potřebujete smyčcový kvartet, žesťovou sekci či harmonikáře. Honorář muzikantům ale hradí kapela.

2017 Všechna práva vyhrazena | jsme All4bands.cz - žijeme tvojí hudbou!

All 4 Bands s.r.o. | 28. pluku 612/23, Vršovice, 101 00 Praha 10 | IČO: 06000878, DIČ: CZ06000878
Právnická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 27.03.2017

All 4 Bands Booking & Events s.r.o. | Halštatská 819/5, 312 00 Plzeň 4 | IČO: 06740715, DIČ: CZ06740715
Právnická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 8.1.2018